На понад 1 мiльйон 300 тисяч грн. закуплено мультимедiа-засобiв в iнтернатнi заклади Миколаiвщини

1 нояб 2017 12:07 355 0 Общество
На понад 1 мiльйон 300 тисяч грн. закуплено мультимедiа-засобiв в iнтернатнi заклади Миколаiвщини
Миколаївські школи-інтернати продовжують отримувати сучасні мультимедійні засоби навчання, що допоможе викладачам і вихованцям оптимізувати навчальний процес
Так, у 2017 році за кошти обласного бюджету для Миколаївської школи-інтернату №4 було придбано п'ять мультимедійних проекторів, п'ять інтерактивних дошок, п'ять документальних камер та інші багатофункціональні пристрої. Мішково-Погорілівська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат отримала шість проекторів, п'ять інтерактивних дошок і чотири телевізори.
Для потреб Миколаївської школи-інтернату №3 за кошти обласного бюджету було придбано п'ять ноутбуків, шість комп'ютерів, три телевізори і проектор. Очаківська загальноосвітня школа-інтернат отримала 20 ноутбуків, шість мультимедійних комплексів і п'ять телевізорів.
Загалом, із початку року на забезпечення інтернатних закладів на Миколаївщині сучасними мультимедійними засобами навчання вже витрачено понад
1 мільйон 300 тисяч гривень. До кінця року планується додаткове придбання обладнання на суму понад 2 мільйони гривень.
Источник: niknews.mk.ua
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Доставка цветов Николаев

3 авг 2018 13:01 662

roza.nikolaev.ua – служба доставки цветов в Николаеве. Мы уже несколько лет приятно удивляем клиентов, многие из них стали нашими постоянными заказчиками. Мы предоставляем качественные услуги, потому что дорожим своей репутацией. Почему нам доверяют? Для этого имеется целый список причин.