НОВОСТИ

Автошляхи Миколаївщини обласна рада назвала надзвичайною

28 июля 2016 12:23 | Новости

Саме пошуку та ефективному використанню коштів на ремонт та будівництво доріг, депутати присвятили найбільшу увагу під час засідання 6 позачергової сесії обласної ради 7 скликання.

Взагалом у Миколаївській області 4800 км доріг загального користування, з них майже третина 1700 км державного значення. Переважно більшість їх площа перебуває у критичному або не задовільному стані.

Станом на 25 липня виконано робіт на 34 млн гривень. В тому числі і представник обласної служби доріг відзітував про ремонт певних ділянок найбільш проблемних автошляхів. Депутати навіть цікавились, а де ж там провели роботи. Результатів не видно.

З одного боку через заформалізованість проведення тендерів, з іншого через вайлуватість наших чиновників а також депутатів. Чимало конкурсів серед претендентів на освоєння коштів для ремонту доріг цього року лише зараз готуються, отже розпочати роботу зможуть не раніше ніж через 2 місяці.

Офіційне пояснення затримки, вимови законодавства щодоумов співфінансування. Процедура запускається тільки після того, як місцева влада передбачить 10% коштів з відповідного бюджету.

Резонансним стало нещодавне рішення державного агенства автомобільних доріг, про звільнення Олександра Антощука з посади керівники служби автодоріг у Миколаївській області.

Депутати здебільшого висловили йому підтримку, а він сам наголосивши, що лишаєтся на посаді, назвав дії його вісторонення незаконими і пообіцяв надати більше інформації слідчому. Можливо на нас чекає новий корупційний скандал у сфері, котра для цього підходить як найкраще.

Джерело: nikpravda.com.ua

Новости RSS   Просмотров(277)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Николаеве пройдет Всеукраинский велодень
В Николаеве пройдет Всеукраинский велодень 26 мая 2016

В субботу, 28 мая, в Николаеве стартует ежегодный «Всеукраинский Велодень», сообщает горсовет.

Просмотров (269)
На Николаевщине построят крупнейший в Европе завод по переработке томатов
На Николаевщине построят крупнейший в Европе завод по переработке томатов 27 апреля 2016

Компания «Агрофьюжн» планирует построить новый завод по переработке томатов. Об этом во время бизнес-форума «Николаев-Батуми» сообщил глава Николаевской облгосадминистрации Вадим Мериков, сообщает пресс-служба ОГА.

Просмотров (316)
В Николаеве постоянные правила размещения остановок начнут действовать в конце года
В Николаеве постоянные правила размещения остановок начнут действовать в конце года 29 марта 2016

Комплексную схему размещения остановочных комплексов в городе планируют внедрить в конце года. Об этом членам постоянной комиссии по вопросам промышленности, транспорта, энергосбережения, связи, сферы услуг, предпринимательства и торговли рассказал начальник управления экономики и инвестиций Николаевского горсовета Александр Олефир.

Просмотров (306)
Вернутся к разделу: Николаевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)