НОВОСТИ

Миколаїв попереджають про припинення водопостачання

23 декабря 2015 12:29 | Новости

У Миколаєві цієї ночі з 00:00 до 03:00 буде відсутнє водопостачання в районі, обмеженому пр. Леніна, вул. Набережною, вул. Малою Морською, вул. Спортивною, Бузьким бульваром. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Миколаївської міської ради.

Як йдеться у повідомлення, води у будинках споживачів не буде у зв’язку з проведенням робіт з реконструкції системи знезараження питної води на насосній станції водопроводу 4-го підйому.

Окрім того, 23 грудня з 9:00 до 17:00 буде припинена подача води в мікрорайон №7 (вул. Артема, Корабельний район) і «Балабанівка» через виконання планових робіт на водопровідних мережах.

З цієї ж причини,  24 грудня з 9:00 до 17:00 буде зневоднений мкрн. «Соляні» (від парку Перемоги до вул. Гайдара).

Нагадаємо, з 1 січня в багатьох містах України можуть зрости тарифи на послуги холодного водопостачання та водовідведення. НКРЕКП планує відкоригувати вартість цих послуг для 38 підприємств, які їх надають.

Джерело: jkg-portal.com.ua

Новости RSS   Просмотров(349)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Миколаївщина реконструює котельні
Миколаївщина реконструює котельні 25 ноября 2015

Керівникам районів та міст Миколаївської області запропонували реалізувати на своїх територіях реальні проекти із газозаміщення. Щороку область споживає приблизно 1,1—1,2 мільярда кубометрів природного газу, з них 500 мільйонів — у системі житлово-комунального господарства та в бюджетній сфері. Динаміка використання природного газу стійко знижується. Нині активно розвивається електроопалення, на сьогодні вже півтори тисячі абонентів перейшли на нього.

Просмотров (335)
Завтра в центре Николаева ограничат движение автотранспорта
Завтра в центре Николаева ограничат движение автотранспорта 30 сентября 2015

В Николаеве завтра, 1 октября, с часа дня и до шести утра следующего дня, для водителей будет ограничено движение по центру города.

Просмотров (406)
Вернутся к разделу: Николаевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)