НОВОСТИ

77,5 мільйона гривень спрямує Миколаївщина на боротьбу з онкозахворюваннями

27 октября 2010 14:59 | Новости

 За інформацією першого заступника начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Юрія Дячука, останні 5 років Миколаївська область стабільно займає 4-5 місце серед областей України по захворюваннях злоякісними пухлинами. Щорічно виявляється близько 4,5 тисяч нових хворих, а 2,3 тисячі чоловік помирає від раку. Нині в області проживає близько 30 тисяч мешканців з цією хворобою, тобто кожен 40-й житель Миколаївської області піддається недугу.

На думку фахівців, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, прийнята програма, обсяг фінансування якої сягає 77,5 млн.грн. (65,7 млн з яких це кошти обласного бюджету, все інше - місцеві) дозволить оснастити Миколаївський обласний онкодиспансер відповідним обладнанням та необхідними препаратами, знизити показник занедбаності ракових захворювань і смертності від злоякісних новоутворень, а також підвищити рівень раннього виявлення раку. Зараз однією з найгостріших проблем є те, що люди пізно звертаються за лікарською допомогою. Крім того, за словами Ю.Дячука, показник забезпечення хіміопрепаратами на сьогодні становить тільки 15 відсотків від потреби.

Новости RSS   Просмотров(1642)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Мэр Николаева Владимир Чайка покатался на новом трамвае
Мэр Николаева Владимир Чайка покатался на новом трамвае 27 октября 2010

Cегодня запустили новый вагон на трамвайный маршрут #7, который, как писали «НикВести», был доставлен из г. Днепропетровска. Трамвай, как сообщалось ранее, приписали к Трамвайному депо #1 под номером 1110.

Просмотров (1870)
В николаевской областной детской больнице установили очередной кувез
В николаевской областной детской больнице установили очередной кувез 27 октября 2010

Оборудования для выхаживания недоношенных детей в Николаевской областной детской больнице с каждым годом становится больше. Уже третий кувез, обещанный руководителем фракции Партии регионов в облсовете Игорем Дятловым, на днях установили в отделении для недоношенных малышей.

Просмотров (1750)
Николаевские медики не выявляют профзаболевания во время медосмотров, - главный санитарный врач
Николаевские медики не выявляют профзаболевания во время медосмотров, - главный санитарный врач 6 октября 2010

За девять месяцев текущего года только 16 % всех зарегистрированных профессиональных заболеваний у жителей Николаевской области были выявлены во время обязательных периодических медосмотров.

Просмотров (1753)
Вернутся к разделу: Николаевские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)